niedziela, 28 października 2012

Szczęście .?

Czym są marzenia, gdy wokół nas pełno hipokryzji ? Ludzie zrobią wszystko, aby stanąć nam na przeszkodzie. Szukają swoich własnych marzeń, w życiu drugiego człowieka, tylko dlatego, że w swoim świecie nie mogą się odnaleźć. Nie radzą sobie. Ich życie jest na tyle beznadziejne, że nie wiedzą czy następny dzień będzie dobry czy zły, ale nastawiają się na najgorsze,  wszystko widzą w czarnych barwach, a najgorsze jest to, że za swoje nieszczęście mszczą się na tych najsłabszych. Nie potrafią zmierzyć się ze swoim losem, szukają każdego pretekstu aby zbliżyć się do człowieka.Rozumiem, każdy chce być odrobinę szczęśliwy, ale nie kosztem drugiej osoby. Powinniśmy  znaleźć  trochę odwagi i  powiedzieć sobie dość, nie żyję tu tylko dlatego, aby karmić się szczęściem innych, lecz aby na to szczęście samemu zapracować, przecież nic nie sprawia tyle radości, jak świadomość, że do swojego upragnionego celu doszło się samemu, bez pomocy innych. W końcu, do odważnych świat należy ;) 


8 komentarzy:

 1. Super wpis, serio. Podoba mi się stwierdzenie że "każdy chce być odrobinę szczęśliwy, ale nie kosztem drugiej osoby. Powinniśmy znaleźć trochę odwagi i powiedzieć sobie dość, nie żyję tu tylko dlatego, aby karmić się szczęściem drugiej osoby, lecz aby na to szczęście samemu zapracować"

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem ci, że świetnie piszesz.
  świetne tło.
  http://blogzakreconejnastolatki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie piszesz. bardzo mądre słowa, z którymi całkowicie się zgadzam. Myślę, że każdy powinien żyć swoim zyciem, a przy tym nie naśladować nikogo, bo nie będzie szczęśliwy :0 Obserwuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się Twój styl pisania, bardzo mądry a jednocześnie " lekko " się czyta :) będę tu wpadałą częściej !
  http://our-free-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się twój blog ! Widać , że nie będzie taki jak wszystkie i masz pomysł na niego . Zapraszam na mojego http://buckleries.blogspot.com/ .

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurczę, całkowicie się z tobą zgadzam. Jak byś czytała w moich myślach :)

  emily-m-notebook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń